Musea Zutphen

Bij de Musea Zutphen vind je twee musea onder een dak! Ontdek in het Stedelijk Museum Zutphen het Verhaal van Zutphen aan de hand van archeologische en museale objecten, waarvan sommigen tot de oudsten van Nederland behoren. In Museum Henriette Polak maak je kennis met mecenas Henriette Polak en de kunstenaars uit de kerncollectie, zoals topstukken van Wim Oets, Arie Schippers, Charlotte van Pallandt en Kees Verwey.

Ook de archeologische dienst van gemeente Zutphen is hier ondergebracht. De Musea Zutphen zijn gevestigd in het monumentale Hof van Heeckeren. 

Leaflet Powered by Esri | Esri, HERE, Garmin, USGS, Intermap, INCREMENT P, NRCAN, Esri Japan, METI, Esri China (Hong Kong), NOSTRA, © OpenStreetMap contributors, and the GIS User Community

Openingstijden

  • Elke maandag gesloten
  • Elke dinsdag 11.00 - 17.00 uur
  • Elke woensdag 11.00 - 17.00 uur
  • Elke donderdag 11.00 - 17.00 uur
  • Elke vrijdag 11.00 - 17.00 uur
  • Elke zaterdag 11.00 - 17.00 uur
  • Elke zondag 11.00 - 17.00 uur

Neem alvast een kijkje