Openlucht Vlooienmarkt Warnsveld
zondag 2 augustus
Winkelen
Op zoek naar bijzondere vondsten? Kom struinen over deze gezellige en goed gevulde vlooienmarkt in Warnsveld. Met een mix van vlooienmarkt, kofferbakverkoop en hobbykramen is er voor iedere snuffelaar iets te ontdekken. De organisatie is in handen van Animo Vlooienmarkten, die belooft dat het terrein opnieuw bomvol staat met mooie spullen.
Van unieke woonaccessoires en vintage kleding tot servies, lp's, speelgoed en verrassende verzamelobjecten: achter iedere kraam wacht weer iets anders. Juist die afwisseling maakt een bezoek zo leuk.
Tussendoor is het heerlijk pauzeren bij het theehuis, waar koffie, thee en iets lekkers verkrijgbaar zijn. Of je nu gericht op zoek bent naar een bijzondere aankoop of gewoon zin hebt in een gezellig dagje rondkijken, deze markt biedt voor jong en oud volop sfeer en verrassingen.
Contact
Lage weide
3816 BN Warnsveld Plan je route naar Openlucht Vlooienmarkt Warnsveld
Wanneer
- Zondag 2 augustus 2026 09.00 - 16.00 uur
Prijzen
- € 4,00
- - t/m 12 jaar gratis toegang